Anna Komaszyńska

Jestem Międzynarodowym Dyplomowanym Konsultantem Laktacyjnym IBCLC. Ponadto mam prawo wykonywania zawodu położnej i specjalizację z zakresu opieki przed i okołoporodowej. Jestem absolwentką wydziału Pedagogiki Ogólnej Uniwersytetu Warszawskiego, otrzymałam tytuł magistra pedagogiki o specjalności opiekuńczo-wychowawczej. Od kwietnia 2007 do listopada 2011 pełniłam obowiązki Wojewódzkiego Konsultanta w dziedzinie pielęgniarstwa ginekologicznego i położniczego. 
16 lat pracowałam na rzecz Szpitala Św. Zofii w Warszawie zajmując się organizowaniem opieki nad matką i jej dzieckiem zgodnie z potrzebami i zmieniającym się światem położniczym w Polsce, pracowałam także w bezpośrednim kontakcie z pacjentką. Brałam udział w przygotowywaniu szpitala do realizacji 10 kroków Szpitala Przyjaznego Dziecku.
Od 2011 roku związana jestem z Oddziałem Położniczo-Ginekologicznym Szpitala św. Anny w Piasecznie.

Wcześniej pracowałam jako położna środowiskowa, opiekowałam się młodymi mamami i ich dziećmi po ich wyjściu ze szpitala. Obecnie także prowadzę zajęcia przygotowujące rodziców do karmienia piersią w szkołach rodzenia. Jestem mamą wspaniałej, dorosłej córki i czekam na pierwszego wnuka.