Anna Komaszyńska

Jestem Międzynarodowym Dyplomowanym Konsultantem Laktacyjnym IBCLC. Ponadto mam prawo wykonywania zawodu położnej i specjalizację z zakresu opieki przed i okołoporodowej. Jestem absolwentką wydziału Pedagogiki Ogólnej Uniwersytetu Warszawskiego, otrzymałam tytuł magistra pedagogiki o specjalności opiekuńczo-wychowawczej. Od kwietnia 2007 do listopada 2011 pełniłam obowiązki Wojewódzkiego Konsultanta w dziedzinie pielęgniarstwa ginekologicznego i położniczego. 
16 lat pracowałam na rzecz Szpitala Św. Zofii w Warszawie zajmując się organizowaniem opieki nad matką i jej dzieckiem zgodnie z potrzebami i zmieniającym się światem położniczym w Polsce, pracowałam także w bezpośrednim kontakcie z pacjentką. Brałam udział w przygotowywaniu szpitala do realizacji 10 kroków Szpitala Przyjaznego Dziecku.
Od 2011 roku związana jestem z Oddziałem Położniczo-Ginekologicznym Szpitala św. Anny w Piasecznie.

Czytaj więcej...

Kinga Osuch

Jestem położną i Międzynarodowym Dyplomowanym Konsultantem Laktacyjnym IBCLC. Ukończyłam też studia na wydziale Stosowanych Nauk Społecznych i Warszawskiego o specjalności Pielęgniarstwo Społeczne - otrzymałam dyplom z wyróżnieniem tytuł magistra socjologii.

Czytaj więcej...

Urszula Skrzypiec

Jestem położną i Międzynarodowym Dyplomowanym Konsultantem Laktacyjnym IBCLC. Całe moje życie zawodowe jestem zaangażowana w opiekę nad nowonarodzonymi dziećmi i ich mamami - najpierw jako pracownik oddziału noworodkowego szpitala w Olsztynie, w którym zajmowałam się noworodkami i wcześniakami wymagającymi intensywnego nadzoru.

Czytaj więcej...

Anna Pawłowska-Barabach

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu (2000)
Pracowniczka Ośrodka Wczesnej Interwencji i Rehabilitacji PlusMed
Autorka i prowadząca szkolenie "Ocena neurorozwojowa dziecka - wczesna interwencja"

Marcin Barabach

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu (2003) Pracownik CKR Konstancin-Jeziorna Filia nr 4 Ukończone szkolenia: Terapia Manualna Kaltenborn-Evjenth - dyplomowany terapeuta (2007) PNF - dyplomowany terapeuta (2007) Terapia Manualna w Modelu Holistycznym wg Rakowskiego (2008) Terapia czaszkowo-krzyżowa (2010) Osteopatyczne techniki manipulacyjne wg Hartmana - Daryl Herbert (2009) Diagnostyka i leczenie skolioz i wad postawy wg Białek (2006) Osteopatyczne manipulacje trzewne (2010)

Magdalena Komaszyńska

Jestem fizjoterapeutą, masażystką. Specjalizuje się w masażu kobiet w ciąży Zanim Narodzi się Dziecko i masażu modelującym sylwetkę. Prowadzę również zajęcia ruchowe w Szkole Nie-Tylko-Rodzenia.

Danuta Pogorzelska

Ukończyłam studia w Szkole Wyższej  Psychologii Społecznej w Warszawie.
Jestem w trakcie podyplomowego szkolenia z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej osób dorosłych i dzieci, prowadzone przez Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie we współpracy z Oxford Cognitive Therapy Centre.

Czytaj więcej...